Llistat d’Assistents a les Activitats

Activitats del gener al juny de 2022

N

Arts i Manualitats

N

Tecnologia

N

Cos i Salut

N

Ball

N

Idiomes i Lletres

N

Cuina

Arts i Manualitats

Diferents activitats per desenvolupar la creativitat, l’expressió artística i les nostres habilitats.

Z

04# Pintura i Dibuix

(dimecres de 17 a 19) Joaquim Mir

Llistat d'assistents

 Navarro Sagasti Ana Maria

Z

05# Pintura de Roba

(dilluns de 16 a 18) Pepita Gimenez

Llistat d'assistents

REYNOSO ALAMO GLADYS BEATRIZ

Z

07# Marqueteria

(dijous de 11 a 13) Frederic Saumell

Llistat d'assistents

Quesada Medina Miguel

Z

08# Marqueteria

(Dijous de 17 a 19) Lluisa Camacho

Llistat d'assistents

Navarro Sagasti Ana Maria

Z

10# Patchwork

(dimarts de 10 a 12) Carmen Ibern

Llistat d'assistents

Busquets Silvia

Z

11# Patchwork

(dimecres de 10 a 12) Carmen Ibern

Llistat d'assistents

REYNOSO ALAMO GLADYS BEATRIZ

Z

13# Punt de Creu

Iniciació (dijous de 16 a 18) Dolores Ramirez

Llistat d'assistents

Garrido Jañez María del Carmen

Cos i Salut

Cuidem el cos i la ment. Diferents activitats per que tothom pugui participar-hi.

Z

16# Ioga

(dilluns de 10 a 11) Estrella Aguilera

Llistat d'assistents

Bellido Beltran Francisca
ESCUDERO ALBORS MARGARITA
MASIP VIÑARTA MARIA ROSA
Puerta Jimenez Maria José

Z

17# Ioga

(dimecres de 11 a 12) Estrella Aguilera

Llistat d'assistents

Careta Franques Susana
CARULLA SETÓ JOSEP
Espinete Muñoz Antonio
Masferrer Roquet Maria Antonia
Raduà Masjuan Juan
Tondo Trallero Cinta
VALIÑO LENZA CARMEN

Z

18# Ioga

(divendres de 11 a 12) Emilia Estellés

Llistat d'assistents

BAIGES ALEJANDRE ANTONIO
Fernández Gallego Mónica
Gallego Avidueira Fina
MARTI YNGLES MONTSE

Z

20# Ioga

Terapia Corporal (dijos de 16 a 17) Neus Gimeno

Llistat d'assistents

GONZÁLEZ ALICIA
López Llavería Laura
Lorente Miriam
REYNOSO ALAMO GLADYS BEATRIZ
ROCA VERAGUAS ROSANA
Rodríguez López Rosario

Z

21# Tai Txi

(divendres de 16 a 17) Lola Beltran

Llistat d'assistents

Rodríguez López Rosario
VIDAL ANTONINO MARIA TERESA

Ball

Danses tradicionals, diferents tipus de balls, per a pasar-se una bona estona, conèixer amics i aprendre.

Z

23# Sardanes

Iniciació (dilluns de 16 a 17) Antonia Agesta

Llistat d'assistents

Carulla Setò Anna

Z

25# Sevillanes

Iniciació (dimarts de 16 a 17) Estrella Aguilera

Llistat d'assistents

Soler Montserrat María Rosa

Z

26# Sevillanes

Veterans (dijous de 19 a 20) Estrella Aguilera

Llistat d'assistents

GOMEZ SANZ V. VISITACION
Toboso Moreno Natividad

Z

28# Ball d'Animació

(dimarts de 19 a 20) Carmen Perez

Llistat d'assistents

Bonet Ciurana Roser
Cañamares Castillo Maria Teresa
GARCIA SOTILLOS ASCENSION
Gomez Garcia Carmen

Z

29# Ball d'Animació

(dimecres de 18 a 19) Tereasa Marquez

Llistat d'assistents

Bellido Beltran Francisca
GOMEZ GARCIA JULIÁN
MASIP VIÑARTA MARIA ROSA
Perelló Casadellà Margarida
POZO GIL TERESA
Puerta Jimenez Maria José
ROCA VERAGUAS ROSANA
Terrer Asensio Amelia
Tortosa rodoreda Carmen
VALIÑO LENZA CARMEN

Z

30# Ball d'Animació

(dijous de 10 a 11) Carmen Perez

Llistat d'assistents

Cañizares Checa Maribel
Carulla Setò Anna
GARCIA TEJERO ANA ISABEL
GONZÁLEZ ALICIA
MARTI YNGLES MONTSE
Rodriguez Vazquez Nelida
ROSELLÓ SATORRES JOSEP
SAL SAL ELENA
Soler Montserrat María Rosa

Z

31# Ball d'Animació

(divendres de 10 a 12) M. Carmen Martin

Llistat d'assistents

GOMEZ SANZ V. VISITACION
Ramírez Durán Mercedes

Z

32# Country

Veterans (dimecres de 16 a 17) Eva Villnueva

Llistat d'assistents

Busquets Silvia
Carulla Setò Anna

Z

33# Country

Veterans (dimecres de 17 a 18)

Llistat d'assistents

CARULLA SETÓ JOSEP
GOMEZ GARCIA JULIÁN
Gonzalez Egui Margarita
López Mari Conxita

Idiomes i Lletres

Aprèn idiomes, en diferents nivells, per que puguis expressar-te en altres llengües. El club de lectura ens permet llegir i compartir les nostres reflexions.

Z

34# Català per Castellanoparlants

(dimarts de 16 a 18) Conxita Cortés

Llistat d'assistents

Riera Binefa Carme